Pár slov o mně

Jan urbánek V původní verzi stránek na tomto místě byl text popisující mou profesní dráhu.
Tento text má dotvářet dojem důvěryhodnosti celých stránek.
Vzhledem k tomu, že tento text vytvářejí obvykle sami autoři stránek, považuji ho za značně nic-neříkající a lehce manipulativní.
Ano, vždy se na takovém místě mluví o úspěších, dovednostech, unikátnosti, apod.
Takže čtete-li tyto řádky a mají vám sloužit k rozhodnutí, zdali využijete mých služeb(IDC, přednášku, kurz), tak vás zklamu – nic zde o sobě nenapíšu.
Jsem si totiž příliš vědom toho, jak by měla stránka „o mně“ na vás působit.
A vzhledem k tomu, že je v mém zájmu, abyste mi zaplatili za mé služby, neposkytnu vám tímto způsobem žádné informace.
Nechci s Vámi manipulovat. A také nechci krmit, mé stále hladové EGO;)

Jednoduše: nelíbí se mi o sobě psát způsobem, který má přesvědčit člověka – Vás o tom, že by měl využít mých služeb.

Potřebujete-li informace o mně, řeknou vám více následující řádky. Nestačí-li vám níže uvedené, přečtěte si mé články. Najdete-li v nich sami sebe, budete-li cítit, že vás oslovují, kontaktujte mne.
Telegrafický popis mých zkušeností vám stejně víc neřekne. Věříte-li, že ano, bezpochyby mé služby nepotřebujete.

Měním svět

Datum vložení článku: 25.08.2011

Násilí, války, terorismus, chudoba, korupce, nechutná politika, prostituce, drogy, sebevraždy – to vše, co mává lidským světem a trýzní lidské duše a je výsledkem ztráty lidské důstojnosti přináší mnoha lidem, kteří by rádi svět změnili a zabránili dalšímu utrpení lidí pocit bezmocnosti. Bezmocnosti z toho, že půl miliardu hladovějících nedokážeme nasytit, ty, kteří trpí žízní a nemají čistou vodu, nenapojíme. Nezabráním tomu, aby militantní organizace neznásilňovaly ženy i děti a ty pak umíraly na AIDS.Každý den je něčím jedinečný.

Datum vložení článku: 25.08.2011

Lidé mrhají časem…hodinu po hodině ze sebe nechávají odsávat energii zbytečnostmi, které ničím nepotěší, nepovznesou, nemají žádný užitek..
Každý víme jak je život krátký a co je v něm důležité…zdraví, láska, pocit seberealizace…
Ale kolik z nás si každý den najde něco, co je mimo rámec všedního dne – něco, co pozitivně šokuje, co rozboří hranice mezi lidmi, co posune člověka a tím celé lidstvo od inteligentních primátů starajících se o své potřeby k rozvinuté form...Věřím si

Datum vložení článku: 25.08.2011

Jedna z nejdůležitějších vět, které můžeme říct sami sobě je „Věřím si!“ Možná to někomu zní moc povrchně, anebo nafoukaně, ale v hloubce podstaty tohoto tvrzení se ukrývá klíč k rozluštění mnohých tajemství a rozplanutí temných míst naší společnosti. Nejde o to si takovou afirmaci mentorovat a utvrzovat se v jejím povrchním charakteru, tedy vypadat jako trenér Rockyho, který motivuje k vyššímu výkonu… Ani se nejedná o to vytvořit druhým obraz silné osobnosti o nás samých. Gró tohot...

Revoluční výživa