Reference

Zúčastnili jste se kurzu, semináře koučinku, přednášky Spirituality úspěchu?
Konzultovali jste svůj problém nebo životní situaci s autorem Spirituality úspěchu?
Nebo se Vám prostě jen tyto stránky líbí?
Pomohly nebo povzbudily Vás informace - slova sdílená na těchto stránkách(akcích)?
Přinutily Vás k zamyšlení?
Nalezli jste v nich odpověď na vaše otázky nebo jste si naopak nové otázky položili?


Sdělte svůj názor ostatním.
Stejně tak můžete svůj postoj říci návštěvníkům stránek Revolucni-vyziva.cz v sekci reference
Váš názor je cenný - pro všechny, kteří jej budou číst.Michaela Hronová24.06.2013
Zdravím všechny co zvažují zúčastnit se kurzu Intenzivního dýchání. Kurz mám nyní čerstvě za sebou a jsem jednoduše nadšená. Kurz je veden zábavnou formou, torie se propojuje s praxí, nic násilného. Můžete zažít jaké je to být smíchy bez sebe a pak se tak krásně uklidnit, až skoro usnout. Jak říká pan Urbánek, dýchání je zak přirozené, že na něj vlastně vůbec nemyslíme, ale nevíme o co všechno přicházíme a co tím, že si uvědomíme vlastní dech můžeme získat. Má to hlavu a patu, žádná pohádka....Další důležitý střípek do sebepoznání a poznání životních principů. Díky za tuto zkušenost. Vřele doporučuji.

Marek Menc19.05.2013
Kurz hlubokého a intenzivní dechání, kterého jsem se zúčastnil, vás naučí vše, co je slíbeno. Uklidní tok myšlenek, sníží tepovou frekvenci, vyčistí tělo od nahromaděné negativní energie a další. Ovšem k tomuto nedocílíte ihned. Chvíli trvá, než se propracujete k výsledkům, které si někde přečtete. Chci tím říct, že pokud se budete řídit tím, co se naučíte, tak se jednoho dne probudíte, budete se usmívat a budete si říkat: "Opravdu jsem takhle dřív žil(a)?" Pan Urbánek má nejen v tomto směru velké zkušenosti a předává je s úsměvem na tváři. Kurz je zábavný, názorný, naučný a pro každého. ;) Nakonec už snad jediné. (taková otřepaná, ovšem pravdivá fráze) Kurz se mi líbil a věřím, že se v budoucnu zúčastním dalšího/jiného.

Lída Tajovská03.04.2013
Máte na mysli, pane Tomáši, tyhle kecy?: Možná nedokážu uzdravit nemocné a sklonit samopaly v rukách zubožených a zfetovaných chlapců, nenasytím hladovějící, nenapojím ty, kteří trpí žízní. Nezměním politickou etiku a nezabráním katastrofám. Nepřesvědčím obyvatele, kteří dupou po západní polokouli, že většina jejich problémů tkví v přebytku a nikoliv v nedostatku. Je toho tolik, co nedokážu udělat, i když cítím, že vím, jak by něco udělat šlo. S tím, o čem vím, že změnit nedokážu, se musím smířit. A vím také, že jsem jeden a sám. A přesto… Přesto měním svět tak, jak mohu a umím - tím nejefektivnějším způsobem. Vracím lidem jejich vlastní sny. Protože jaké jsou sny člověka, takový je člověk samotný. A jaký je člověk, takový je národ. Jaké jsou národy, takový je světadíl. A jaký je tedy pak celý svět? Přesně takový, jaké jsou lidské sny – naše sny! Pan Urbánek na mě nepůsobil opravdu jako nadpřirozená bytost. Spíš jako energická bytost z masa a kostí, která to má v hlavě dost srovnané. A když sáhnu do studnice paměti, tak můj svět mi změnit pomohl. A mému synkovi Daliborovi také. Teď po pár letech mi to připadá jakoby mi strhl z očí šátek, přes který jsem viděla vše jakoby v mlze... Takže díky za vaše kecy, pane Urbánku:-)

Tomáš Dlna01.03.2013
Úplně na*rd...hlavně si myslím, že si někdo hraje na někoho, kým není a nebude. Copak jste někým nadpřirozeným, že měníte svět? jen kecy...

Julie Tejchmanová15.09.2012
Byla jsem na Vašem kurzu dýchání,je to už déle,ale krásnou atmosféru si pamatuji do teď.No,ale Váš článek - Pozitivní myšlení je pro slabochy-fakt nemá chybu.Děkuji.Už dlouho nikdo nepopsal rak krásně situaci ve které se nacházím a nejen já.Moc hezky jste mě pobavil.Díky,fandím Vám.

Miroslav13.09.2012
Díky za kurz dýchání - skvělá atmosféra, spousta nových informací a hlavně nové zkušenosti. M.

Michal Kučera13.09.2012
Kurz dýchání pod vedením pana Urbánka byl naprosto skvělý!!! Kurz sliboval až skoro neuvěřitelné zázraky jen pomocí dechu, ale můžu potvrdit vše co se na těchto stránkách (alespoň o dechovém kurzu :-) na jíné přednášce jsem zatím bohužel nebyl) píše! Žádné šarlatánství, žádné ztřeštěná životní filozofie! Dokonalý přístup i vysvětlení od p. Urbánka! Rozhodně doporučuji všem sportovcům, všem kuřákům a vůbec všem lidem, kterým záleží na jejich zdraví!!!

Please copy the string mmqLyL to the field below:

* Tato pole jsou povinná.


Revoluční výživa